Yetişkin British Kedi İçin Hangi Mama?

felisbertaa

Anket

Pro plan tavuklu veya somonlu kedi maması
(1 oy)
Royal Canin Özel Irk British Shorthair kedi maması
(2 oy)
Toplam (3 oy)

Sağlıklı kaliteli bir mamaya geçmek istiyorum. Kedim 4.3 kg. 2 yaşında. Kısır değil.

1 CEVAP

sitedizayn

royal canin özel ırk mamalarını sadece pazarlama taktiği olarak görüyorum, pro plan fena değildir hiç olmazsa içinde biraz et var, zaten hangi mama olursa olsun kediniz beğendikten sonra yiyecektir bu british mama değil ben bunu yemem demeyecektir :)
mama seçiminde asıl olan içeriğinde ne var ? protein, yağ oranı vs. gerisi hikaye