Kedimin Dişi Kırıldı Kanıyor

zeynep57

Merhaba kedimize bahçede bakıyordum fakat bilmediğim bir sebeple dişinin kırıldığını fark ettim aradan 1-2 hafta geçti bugün kedimiz ağzında bi dolu kanla geziyordu ve kendini yaladıkça her tarafı kan oluyordu. Köyde yaşadığım için veterinere götürme şansım yok evde bir tedavi yöntemi var mıdır yoksa bu kedi dişin içindeki sinirler ölene kadar böyle mi kalacak eve aldım şimdi sürekli kendini yalıyor ne yapmaliyim

1 CEVAP

Coconutbey

Evde tedavi edemezsiniz enfeksiyon kapabilir bence bir yolunu bulup veterinere götürün geçmiş olsun