Kedim Neden Durgunlaşti?

Ceyn35

Arkadaslar merhaba.Malesef dun bianlik boşlukta kedim dısari kacmis.(3kedim var) Gunduz uyuduklari icin 4 saat sonra farkettim.Çok şükur ki binanin önunde arabanin altina girmis çok korkumus veteriner disinda cikmiyorlar cunku disariya.Uzuntuden kahroldum agladim:( Eve getirdim yikadim karnini doyurdum uyudu.Fakat bugun normalden fazla uyudu yemek yemedi azonce biraz yaş mama yedi.3 kedimin icinde yanimda uyuyan en cana yakin kedim simdi kucagima aliyorum tislamiyor ama mirildaniyor gitmek istiyor.Onu oyle gordukce agliyorum:( Sizce bu gecici mi? Yada bir öneriniz var mi? (Kısır erkek)

3 CEVAP

sitedizayn

evden çıkmayan bir kedi için o bir kaç saat psikolojisini çok etkilemiştir, bir kaç gün böyle olması normal, yakında düzelecektir, kucağınıza çok almaya çalışmayın kendi isteği ile gelmesini bekleyin, biraz oyun oynayıp ödül maması ile falan şımartabilirsiniz

Ceyn35

Ben onu birakmisim gibi bana öfkeli sanki òyle hissediyorum:( Sevdigi mamalari veriyorum.Cevabiniz icin cok tesekkurederim haklisiniz uzerine gitmeyim simdilik.Umarim eski nesesine döner yavrum🙏

aslihan_e

Dışarı kaçtığında kediyi yıkamak yanlış, dışarıda virüs kaptıysa yıkadığınız an bağışıklığını zayıflatıp hastalığa karşı güçsüz düşmesine neden oluyorsunuz. En fazla patisini silersiniz belki, o kadar.