Kedim Bir Anda Hareketlendi

Semme

Arkadaşlar merhaba, erkek kedim bir anda hareketlendi kuyruğunun olduğu bölgeyi kuyruğunun ucunu yalamaya başladı, aynı zamanda evin içinde ordan oraya koştu, biz dokunurken bize saldırıyor. Dişi kedimin kulağıni ısırdı. Kedim kısır, bu davranışının sebebi ne olabilir. ?

4 CEVAP

sitedizayn

kediler bazen bize göre hiç bir anlamı ve sebebi yokken aniden evin içinde koşarlar tuhaf hareketler yaparlar bunlar normaldir bir bakarsınız 2 dk sonra çok sakindir.
bizler buna bir anlam veremeyiz ama bir şekilde heyecanlanmış veya keyiflenmiş olabilirler, size olan sevgilerinden dolayı bile yapabilirler.

Coconutbey

Enerjisini atma saati gelmiş demek ki korkulacak bir şey yok kedi diyip geçin bazen tuhaf hareketler yapabiliyorlar :)

LOVEshila

Enerjisini atmış oyun yapmış olabilir bizimkilerde gece hareketleniyor oradan oraya kosmalar yikismalar oyunlar olabilir kedidir biraz ilgi fazla gösterin size kendini göstermeye de çalışıp ilgi çekmek de istiyor olabilir

Semme

Geri dönüşleriniz için çok teşekkür ederim, daha önce böyle davranışlarını görmediğimiz için tedirgin olduk. Umarım sizlerin de dediği gibi sadece dikkat çekmek için yapıyordur.