Kedim Bana Saldırıyor

eylulmirmir

Arkadaşlar benim kedim olup olmadık yerde bana saldırıyordu ve ben bana saldırdığı yerleri bir peçete yardımıyla orayı sirke sürdüm doğrumu?

3 CEVAP

Coconutbey

Bence iyi yapmışsınız kediler sirke kokusunu sevmez uzaklasir eğer devam ederse antistress şurubu kullanabilirsiniz kediniz için

Minminik

merhaba, kısır değilse bir an önce kısırlaştırın ki saldırgan hareketlerini huy edinmesin

sitedizayn

kediler ilk 1 yaşına kadar çok oyun oynarlar çok hareketlidirler sizin kediniz belki size saldırmıyor oyun oynuyor veya oynamak istiyor olabilir, evde bulunan sıradan malzemelerle oyuncaklar yapıp oynatmayı denediniz mi ? biraz oynatırsanız kedinin avcı içgüdülerini de tatmin etmiş olursunuz enerjisini atar ve sizde rahat edersiniz, ayrıca @Minminik arkadaşın dediğide doğru bir an önce kısırlaştırın ama çiftleştirmeyi düşünüyorsanız yavru almak istiyorsanız o ayrı bir konu sizin bileceğiniz bir şey.