Kedi Ve Köpek Nasıl Anlaşır

Realbadvroken

Şu Allah'ın cezasi yasa çıktığından beri köpek sahiplenemedigim için kendimi sucluyorum öğrenciyim 1+1 küçük bir evim var 4 kedi (3 yetişkin biri yavru) bakıyorum sokaktan bir canı kurtarmayı da çok istiyorum ama nasıl alistirabilirim eğer olurda sahiplenebilirsem. kedilerim diğer canlılara karşı çok ürkek daha önce aynı evde köpek de baktım fakat kedilerim hiç sevmemislerdi stres olmuşlardı nasil alışirlar

1 CEVAP

eylulmirmir

Bence köpek istiyorsan ama kedilerin alisamiyorsa köpeği yavru al büyüdükçe birbirlerine alısırlar