Kedi Çip Ve Adres Bilgileri

MarsMaya

Bulunduğum bölgedeki ilçe tarımı aradığımda ulaşamadım denemelerim devam ediyor tabii, veterinere de sordum ancak onlar da bilmiyormuş. Bir de buradan size sormak istedim, kedimle başka şehire taşınacağız çip bilgilerinde şu an ki adresimiz var doğal olarak ama yeni adres kaydını nereden yaptıracağım bilmiyorum. İnternette de bununla alakalı bilgi bulamadım. Yeni şehirdeki ilçe tarıma mı gideceğiz yoksa taşınmadan önce bulunduğumuz şehirde mi adres taşımayı halletmemiz gerekiyor?

2 CEVAP

aslihan_e

Böyle yerleri aramak yerine kendiniz gitmelisiniz, telefona bilerek bakmıyor çoğu.

sitedizayn

bu konulara ilçe tarım mı bakıyor ? benim kedilerimin çipleri ilçe belediyesi veterinerliğinde takıldı.
şehirlere göre belki farklıdır bilemiyorum ama istanbulda ilçe belediye veterinerlikleri bakıyor.