Kedim Fip Çıktı, Petcore Eidd Kapsül Kullanan Oldu Mu?

Fonfonella

İlk kedimiz için geç kaldık maalesef, fip olduğunu öğrendiğimiz günün gecesinde öldü. İkinci kedimiz onunla temaslıydı. Sarılık ve kabızlık olunca bugün hemen teste götürdük, a/g 0,3 çıktı. İğne tedavisini karşılayamam bu yüzden petcore eidd kapsül aldım ve bugün ilk dozunu verdim. Bu kapsüller ile kedi tedavi edebilen oldu mu?

2 CEVAP

LOVEshila

Evet ben bir çok cana kullandım ama yaninda karaciğer destekleyici ilaçlar ve mutlaka tavuk suyu kefir gibi düzenli sağlık beslenmeyle . Aralıklı kontrol mutlaka yaptırın . Yaş mama takviyeside çok onemli

Fonfonella

Anladım, çok teşekkür ederim💕