Elimde 15 Kg Tavuklu Yetişkin Kedi Maması Var!

felisbertaa

Merhaba arkadaşlar elimde 2 paket 15 kg luk kedi maması var sokak hayvanları için almıştım 2 paket bitirdim sağlık nedenlerinden çıkamadığım için elimde kaldı skt 09.2024 . İhtiyacı olan veya sokak kedilerine dağıtmak isteyen var mı

4 CEVAP

sitedizayn

nerde yaşıyorsunuz ? ben istanbuldayım sokak kedilerine sürekli mama dağıtıyoruz siz yapamıyorsanız bir mamayı alıp dağıtabiliriz.

sitedizayn

nerde yaşıyorsunuz ? ben istanbuldayım sokak kedilerine sürekli mama dağıtıyoruz siz yapamıyorsanız bir mamayı alıp dağıtabiliriz.

felisbertaa

İstanbul Ataşehir

Veranifer

Veterinerlere verebilirsiniz onlardan besleyenler de çok