Merhaba ,Kızımı Sokaktan Sahiplendim.

Elarda1

Görenler rus mavisi kırması yada korat kırması olabilecegini soylüyorlar.Kedi cinslerinden anlamam hiç.Bilgisi olan varmı acaba?

4 CEVAP

sitedizayn

çok tatlı bir yavru kedi daha ne olsun :)
kedinin cinsi olursa olsun kedidir, hareketli bir şey görünce av olarak saldırır sizde onunla oynayarak eğlenceli sevgi dolu zamanları paylaşırsınız.
benim iki erkek kedim var cinsleri yok sadece kediler :) ama bana bana aslan kaplan gibi görünüyorlar, kargaya yavrusu kuzgun görünür diye eskilerin bir sözü vardır işte öyle yani.
renginden dolayı rus mavisi kırması diyenler olması da normal bir şey.
sonuçta güzel bir kediniz var keyfinize bakın :)

Minikmuezza

Mavi rus cinsi

russian blue gibi duruyor

Esila46

Kedi kedidir cinsi ne bilmiyorum ama siyah kediler aşırı uysal ve efendi oluyor