Hangi Yavru Kedi Mamasını Önerirsiniz?

yumiii

Kedim ilk sahiplendigimde sahibi sadece yas mama veriyordu kardeslerine de onada ama bendeki eve getirdigimde yas mamayı artık yemedi sahibi de whiskasının tavuklu yavru kedi mamasını önerdi aldım 6 gündür onu kullanıyorum severek yiyor ama yerken biraz zorlanıyor gibime geldi . Arastırdıgımda da whiskasla ilgili pek olumlu seyler görmedim bu yüzden degistirmek istiyorum. Yetiskin kedim genelde balikli mama yerdi cinsleri ayni oldugu icin bunun da balikli sevecegini düsünüyorum . Yavru kediler icin balıklı icerigi güzel bir mama önerir misiniz ?

20 CEVAP

yumiii

Bu arada bende kedime evdeki besinlere de alistirmaya calisiyorum . Haftada bir 3 çk yogurt veriyorum. Et ve tavuk da bazen onun yiyebilecegi kivamda haslayip kucuk kucuk yapip birazcik suyuyla veriyorum. Yas mama yemiyor ama kendim yas mama seklinde yaptigim zaman sanki hic yemek vermiyormusum gibi saldiriyor.

Veranifer

Evde verilen tuzsuz yağsız yemekler en sağşıklısı kesinlikle bziimki asla yemediğinden ben yazmadım. Üniversite hayvan hastanesi fln varsa eğer aşı için fln gittiğinizde sorabilirsiniz bunları. Mama olarak değil ama takviye olarakda verebilirsiniz kalsiyumu ben bu siteden aldığım hap şeklindeki vitaminleri kullanıyordum bir işe yaradı mı bilmiyorum ama bakabilirsiniz. Kediniz şu an çok küçük o yüzden böbrek problemlerini, kemik erimesi fln için 1 yaşına geldiğinde yetişkin maması alırken bakabilirsiniz.
Hayvan hastanelerindeki vet öğrencileri ve proflar genelde çok ilgileniyor ve çok daha uygun gidip bi konuşabilirsiniz. Ben kaplumbağa için gittiğimde benimle çok ilgilendiler açıp textbookdan fln bazı şeyleri söylemişlerdi. Tabi vetden vete değişir.

sitedizayn

sonuç olarak bütçeye hangisi uygunsa o mamayı alın

yaaamur

virbac baby önerebilirim veya hills açık ara içeriği en temiz markalardır

Pnrdogan

Kedim için hills ton balikli aldim kilo aldı tüyleri güzelleşti. Royal canin kullanırken böyle degildi