Eve Köpek Geldi Kedim Stres Mi Yapıyor Yardımcı Olur Musunuz

chromatica

merhaba. annem arkadaşının küçük köpeğini birkaç günlüğüne arkadaşı evde yok diye bize getirdi 3-4 gün oluyor ama ayrı odada köpek. benimkide onun kapısına gidiyor karşılaştırmıyorum ama yine de kokusundan dolayı stres yapıyor diye düşünüyorum çünkü kedim başka hayvanların evde bulunmasından nefret eder bu öğlende masama idrarını yapmış kedimin sağlık sorunu da yok kısırlaştırdığım zaman idrar kristalleşmesi vardı ama ilaç kullanmıştık daha devam ettiğine dair de belirti vermiyor sizce köpekten dolayı mı stres yapmıştır yardımcı olur musunuz

2 CEVAP

Veranifer

Stresden de olabilir ama geçmişi de var ben böbrek problemlerini elemeden strese suçu atmayın derim. Kanda kreatin e fln baksınlar normal muayeneyle tatmin olmayın.

AlbayFatmanur

Evet stres kaynaklı gibi. Zaten yapmaması mucize olurdu eve gelen başka bir kedi olsaydı belki bi nebze ama köpek olunca.. ilgiyi arttırın, sevdiği mamaları verin. Şu an ne durumda? Hala devam ediyorsa, bence veterinere götürmekte fayda var. Çok geçmiş olsun