Sokak Kedileri İçin İyi Bir Mama?

Veranifer

Arkadaşlar içeriği iyi bir mama sokaktaki kediler için arıyorum
Felicia, obivan fln söylenmişti ancak içeriğinde kalsiyum fosfor oranı fln yazmıyor.
Ayrıca yavru kedi maması almayı istiyorum kalorisi daha yüksek dendi.

İyi kuru mamaları önerirseniz sevinirim.
Ayrıca yaş mamaların içeriği çok önemli mi? Çünkü en ucuz ne bulduysam onu alıyorum ben. Kalsiyum kül oranı fln zaten daha az kuru mamadan. Sokak kedisinde dr kalori fazlalığı gibi bir sorun olmaz.

4 CEVAP

Mile

ilk soru için bütçe belirtmediğin için tam bir tavsiye veremiyorum fakat evet, yaş mamaların içeriği çok önemli her türlü yaş mamayı lütfen kullanma

yumik

Mystic

SevimliCadi

Mystic Kitten fiyatına göre içeriği oldukça iyi bir mama. Arada sırada bizim sokaktakilere alıyorum, severek yiyorlar.

AhsenAise

Bonacibo yavru kedi maması içerik güzel evdekine de veriyoruz, reflex plus somonlu yavru maması da güzel orta segment ortalama fiyatlarda mamalar bunlar