Sinek İlacı

mia_pati

Raid elektro mat tablet kokusuz kedilere zarar verir mi gece sinekten durulmuyor ne kadar sineklik olsa da giriyor bir şekil gece takıp sabaha kadar durması lazım ama kedilere zarar verir mi bilmiyorum aldık öyle duruyor kullanmaya korkuyorum

2 CEVAP

sitedizayn

bebeklerin bulundukları odalarda bile kullanılıyor bebeklere zarar vermiyorsa kedilerede vermiyordur, zaten öyle bir şey olsa ürünün kutusunda uyarılar bölümünde yazar.
siz ürün kutusunu bir inceleyin.

mia_pati

İnceledim akvaryum ve bitkiler diyor