Kedim Aniden Kustu, Agresif Ve Yürümekte Zorlanıyor.

Neslyy

Dün gece geç saatlerde 3 kere kustu. İlk kustuğunda tüy çıkarmıştı, ikincisi koyu kıvamlı mamaydı sanki mama püresi gibi, üçüncüsü çok az mama ve salya karışımıydı. Aşırı agresifleşti beni ve diğer kedimi yanına yaklaştırmıyor. Sürekli hırlıyor, tıslıyor ve yürümekte zorlanıyor. Yavaş ve temkinli adım atıp yatıyor. Halsizlik ve baygınlık gibi titreme gibi bir durumu yok. Dün gün boyu hareketli ve mutluydu. Gece aniden gelişti sıkıntısı. Ne sebep olmuş olabilir?

8 CEVAP

Sezgek

Kedinizin davranışı normal değil acilen bir vete danışın bir sorunu var ve bunu et belli etmiş aslında geçmiş olsun

Cngzhn

Geçmiş olsun beslenme ile alakalıdır diye dusunuyorum

Neslyy

Teşekkür ederim. Az önce yine kustu son yediği mamanın son kırıntılarını ve renksiz bir sıvı kusmuş. Salya gibi.

tengrist

Kalp krizi belirtilerine de benziyor bence mutlaka bir veterinere danışın

Tuanaalsk

Merhaba pes pese bu kadar kusması iyi değil lütfen hekiminize ulaşın

Ahudr

Yabancı cisim yutması olabilir acip veteriner görmeli

Ahudr

Acil

Neslyy

Hepinize ilgilendiğiniz için teşekkür ederim. Beslenme ile ilgili bir rahatsızlıkmış. Beni korkuttu ama şimdi çok iyi.