Kedi Dışkı Tahlili

Sznyll

küçük kedim bi iki gündür ishal diğer büyük kedimde arada ishal oluyordu sonra geçiyordu bazen yediği bir şey ishal yapıyordu haşlanmış patates falan yediriyordum toparlıyordu ama küçük kedim düzelmedi geçende kendi yatağına yaptı kakasını yavru olduğu için (3-4 aylık) önemli bir durum olabilir diye düşündüm veterinere götüreceğim ama malum fiyatlar çok yüksek tahmini ne kadar tutar bilen birileri var mı acaba

1 CEVAP

brnrhn

Biz üniversite hastanesinde yaptırdık 600 lira civarıydı 300 de muaynesi vardı. Normal veteriner daha pahalıdır muhtemelen 🙏