Fucicort Kremi Kedim Yaladı Bir Şey Olur Mu

Atoma

Merhaba kedimde patisindeki yara için veterinerin aldırdığı fucicort kremi uygular uygulamaz kafasındaki başlığa rağmen kremi yalamış kediler için zararlı mıdır?

1 CEVAP

sitedizayn

1 defa yalamış çok önemli değil ama bundan sonra uygulama yaptığınızda 1 kadar saat kedinizin yanından ayrılmayın bir şekilde oyalayın yalamasına engel olun, 1 saat içinde zaten krem iyice nüfuz edecektir, yok olmuyorsa yara için cyristalin sprey var yara için ondan kullanabilirsiniz, pamukla uygulayıp 3 dk kedinin yalamasına engel olmak yeterli oluyor.