Kedim Balkondan Düştü :(

Miagold

Arkadaşlar merhaba. 1 yaşında british dişi kedim var. Sürekli dikkat etmeme rağmen bugün balkona çıkıp 3. Kattan düştü. Hemen aldım vete götürdüm. Kırığı vs yok şükür ama 4 5 saat oldu sürekli uyukluyor hiçbir şey yeyip içmiyor tuvalete gitmiyor. Vet eğer kanlı kaka yaparsa falan getirin iç kanama olabilir dedi. Ama kızım yerinden bile kalkmak istemiyor kanepenin altından çıkarmaya çalıştığımda sinirleniyor. Sürekli uyuması normal mi acaba:( nefes alışverişi çok dengesizdi başta karnından nefes alıyordu sonra düzeldi şu an sakin ama uyanmak istemiyor sersem gibi düzelir mi bu durum :(

2 CEVAP

MarsMaya

İç kanama riskine karşı iğne yapıldı mı ilk veterinere getirdiğinizde? Öyleyse iğneden dolayı halsiz de olabilir. Kafaya darbe, kırık çıkık gibi bir şey yoksa büyük bir şok atlattığı için de sersemlemiş olabilir.

Miagold

Hayır veterinere götürdüm. Elle muayene edip 3 gün burada kalmalı iç kanama ve diyafram yırtılması ihtimaline karşı şu şu iğneleri damlaları yapmamız lazım dedi. Ama ne röntgen ne mr çekti. Kedim 15 gün önce çiftleşti hamilelik ihtimali de var dedim. Hamilelik varsa o zama iğnelerden etkilenir bebekler ölür dedi. Ben de direkt alıp çıktım kızımı. Ne röntgen çektiği var ne mr. Bana ihtimallere göre tedavi sunuyor. Yarın başka bir veterinere daha götürcem. İnşallah herhangi bir sorunu yoktur ölürüm ona bir şey olursa :(