Reflor Saşe Probiyotik Kullanan Oldu Mu

edakaramel

merhaba kedimde uzun süredir devam eden yumuşak dışkı sorunu var. royal canine geçince düzelmişti bi müddet fakat yeniden başladı. veteriner reflor şase diye bi probiyotik önerdi yarın eczacaneye gidip alıcam. daha önce kullanan ve faydasını gören oldu mu?

11 CEVAP

Sm_Ft

Merhaba Reflor nedir bilmiyorum ama Denflor saşe tablet kullanıyoruz biz. Evde mutlaka bulundururuz. İshal ya da kabızlık sorunu her ikisi için de faydalı oluyor. Suyuna karıştırıyoruz. Öneririm

sevila

Biraz koyulaştırdı onun dışında ishali devam etti ilacı bıraktım kefir içirdim o şekil düzelmişti

edakaramel

veteriner bunu önerdiği için başka biseyde almak istemiyorum açıkçası bunu kullanıp bi bakarım faydası olmazsa söylediğiniz probiyotigi alırım çok teşekkürler😊💞

edakaramel

hangi kefiri icirdiniz acaba eczanelerde satılıyor mu

edakaramel

zaten kedim ishal değil sonralara doğru dışkısını yumuşak yapıyo sadece o düzelsin istiyorum inşallah bi faydası olur

sitedizayn

reflor insanların kullandığı ishal, bağırsak problemleri için bir ilaç bazı insan ilaçlarını veterinerler kedi ve köpeklere reçete edebiliyor.
biz kendimizde faydasını görmüştük :) kedinizde de faydası olacaktır.

sitedizayn

yumuşak dışkı problemi kedilerimden birinde uzun süre vardı o zamanlar brit care kullanıyordum, başka mamaya geçiş yaptıktan sonra kendiliğinden düzeldi

edakaramel

ben kedimde cok mama degisikligi yaptim inanin. hicbiri yaramadi hepsinde kusup ishal oldu veterinerden cikamadik. royal canin sadece iyi gelmisti ama tekrar yumusak dışkı sorunu başladı. inşallah probiyotik kullanınca etkisini görürüm. pro plani denemek istedim ama cok korkuyorum yine basina bisey gelir diye. mama degisikligi yapmayi düşünmüyorum bi sure🥹

sevila

@edakaramel Normal marketten aldığım sade kefiri şırıngayla veriyorum. Bazı kediler seviyor kefiri şırıngaya gerek kalmıyor.

sitedizayn

ben proplana yeni başladım 1 hafta oldu, ilk haftada kedilerin dışkı kokusunun ve miktarının azaldığını farkettim, tüylere nasıl gelecek şimdilik bilmiyorum, nd den geçiş yaptım çünkü kedilerimin tüy dökümü normalden çok daha fazla olmaya başlamıştı.
proplan somonlu derma care yeni başladığım mama, ilerde denemek isterseniz diye yazayım dedim.

edakaramel

eger yumusak diski sorunu devam ederse pro plana gecis yapicam insallah. baska carem yok cunku😔 sagolun öneriniz icin💞