Kedim Kakasının Üstüne Basıyor.

Ngsevim

Kedim kakasını ve idrarını yaptıktan sonra eşelenirken üzerine basıyor. Aynı zamanda birde kumlarda yapışıyor ve sikmekle asla çıkmıyor yıkamadan. Lavoda patilerini yıkarken hep arbede yaşıyoruz. Önerisi olan varmı?

5 CEVAP

sophiee

Kediniz kaç aylık hangi kumu kullanıyorsunuz acaba?

zuhall

Kaliteli kum kullanin ever clean gibi. Idrari aninda emer eselerken cok bulasma olmaz.Kapali kap kullaniyorsaniz aciga gecin ve kum kabinin boyutunu buyutun hatta kucukler yeterli gelse de en buyuk boydan alabilirsiniz. Eselerken genis alani olsun rahat etsin.

Ngsevim

8 aylık. Şuan bentonit ince kum kullanıyorum. Ever cleanda denedim (strong), tuvaletinide büyüttük 65x45 boyutlarında ama sonuç değişmedi.

CatMia

Bizdede vardi bir ara bu sorun. Biz kabındaki kumunu çoğaltarak çòzüm bulduk..

Gul36

Benimki de bazen kakasına basıyor, gordugumde nemli bir bezle siliyorum birkaç kere. Yıkanmayı benimki de sevmiyor maalesef. Bulduğum tek çare, eğer evdeysem kaka yaptığını anladığım anda koşup temizlemek.