Köpeğim Strese Çok Giriyor Bu Aralar Onerebileceginiz Ona Zarar Vermeyecek Rahatlamasını Sağlayaürün

Mavinar

Köpeğim strese çok giriyor bu aralar onerebileceginiz ona zarar vermeyecek rahatlamasını sağlayacak bir ürün önerisi istiyorum

1 CEVAP

Maya-French

Merhaba,

Köpeğinizin strese girmesine neden olan kaynağı belirtebilirseniz daha makul yanıtlar alabilirsiniz.

Örnek; aileye yeni birinin katılması yada yeni bir eve taşınılması vs gibi