4 Aylık Köpek Sahiplendim. Aşı Hiç Yapılmamış, Nasıl Bir Yol İzlemeliyim?

Arkadaşlar daha biraz önce cinsini tam olarak bilmediğim bir sokak köpeği sahiplendim. 4 aylıkmış ve hiç aşı yaptirmamiş köpeğe bakan adam. Çok korkuyorum birşey olur diye yarin veterinere götüreceğim ama geç kalmış sayılmayiz dimi herhangi bir hastalık için :(

4 CEVAP

ayzenua

Çok güzel bir çocukmuş. Hemmmeeen karma aşıyla başlayın onları bitirdiğinizde asıl büyük tehlike ortadan kalkmış olacak. Aşılar tamamlanana kadar dışarı çıkarmamanız gerek, lütfen ona dikkat edin

ursaminor

Gerekli aşıların ilk 6 ayda yaptırılması tavsiye ediliyor. Yani geç değil panik yapmayın :)

Çok güzel gözlüymüş çocuk, mutluluklar dilerim yeni hayatınızda.

Yarın hemen ilk işim veterinere götürmek ama korkuyorum birşey olacak diye. Gençlik hastalığı vs diyorlar, ürküyorum
Ayrıca evet tam bir tosuncuk

Derdedermanim

Evhama gerek yok yola devam.