Yeni Kediyi Evdeki Kedime Nasil Alıştırırım

baharsever

merhaba evde bir kedimiz var erkek 1 yaşında yeni bir kedi sahiplendik bugün sokaktan erkek yaklaşık 3 aylık falan bunları birbirlerine nasıl alıştırırız ne yapmamız gerek 1 yaşındaki çocuğumuz bize bile tıslamaya başladı

3 CEVAP

kiddobun

Kıskanmış olabilir.Erkek kedilerde yer kavgası olabiliyor zaman geçtikçe alışacaklardır birbirlerine zarar vermemelerine dikkat edin.

Derdedermanim

Sokakkedileri iç parazit taşır hemen tedavisine başlayın bu bir hatırlatma.
Alışması bir hafta kadar sürer yavaş süreç kendiliğinden ilerler fazla bir şey yapmanıza gerek yok.Yalnız 1 yaşındaki kediniz kısır değilse yavru kedi ile çifleşmeye çalışır şaşırmayın ...