Kedi Bağışıklığı Nasıl Güçlendirir

esmaa123

Sokaktan cins kedi buldum kısırlaştırip hemen sahiplendirmem gerekiyor bağışıklığı düşük olduğu operasyona giremedi immuneks şurup dışında nasıl daha hızlı bağışıklığını yükseltebilirim

1 CEVAP

sitedizayn

bağışıklığı düşük olduğuna operasyona giremeyeceğine veteriner karar vermiş olmalı, hiç bir öneride bulunmadı mı ?
bağışıklık güçlendirmek bugünden yarına hemen olacak bir şey değil ki biraz zaman ister.
tavsiyelerde bilindik klasik olacaktır multivitamin destekleri ve bağışıklık güçlendirici destekler ve macunlar.
bunların yanında evde pişirip vereceğiniz tavuk, tavuk ciğeri, balık gibi hayvansal gıdarlarda işe yarar. her ne olursa olsun bir kaç haftaya ihtiyaç var, acele etmeyin sağlıklı bir şekilde besleyin kendini toparlayacaktır.