Kedim Garip Davranıyor

Sude_00

Evimize komşumuz kedi getirmiş ti benim kedim onunla çok iyi anlaşıyor du bundan 4 gün sonra kedim garipleşmeye başladı 1 buçuk gün yemek yemedi her onu sevmeye çalış tiğimda beni ısırmaya başladı bı kaç gün dur kedim pencereden dışarı bakıyor ve ordan ayrılmıyor ve kapıları tırmaliyor

3 CEVAP

sitedizayn

kedinizin cinsiyeti ? yaşı ? kısır mı ? gelen kedi ile ilgili bilgiler nedir ?
bu soruların cevabına bakarsak zaten sorunu anlamış oluruz.

Sude_00

Kedim kız 5 yaşında kısır değil

sitedizayn

kediniz kısır değilse ve başka bir kedi ile biraz zaman geçirdiyse bu son davranışları normal, kedinizi çiftleştirmiyorsanız kısırlaştırmanız hem sizin hemde kediniz için daha iyi olacaktır.
alt kat komşumda dişi kedisini uzun yıllar kısırlaştırmadı ama sonunda kısırlaştırdı, 5 yaşını geçmişti.