Bozita Yavru Kedi Maması Sever Mi

Merhaba bozita kedi yavru maması kullanmayı düşünüyorum british bir yavru kedime ama hayatımda ilk kez mama alıcam ve kedi sahipleneceğim bozita mama en son karar kıldığım mama mama olarak nasıl uzun kullanımda 1-2 yılda sorun yaşatır mı birde bunun ufak paketleri yok kedim sevip sevmicegini nasıl anlarım

8 CEVAP

sitedizayn

bozita yavru mamasının içeriği güzel ancak kediniz sever mi sevmez mi bunu kimse bilemez, kedi yavru olduğu için aslında ne verirseniz alışacaktır ve madem yeni yavru alıyorsunuz kuru mama ne alırsanız alın konserve mama almayın, şimdiden evde pişireceğiniz tavuk, ciğer gibi şeylere alıştırın.

Hocam şimdi sevip sevmiyecegini anlayamadım direk alıyım mı o zaman 10kgluk kuru mama bozitanın alışır mı yani konserve mama dediginiz yaş galiba yaş mama almayıp evde yapmayı düşünüyorum

Ben daha cok böyle temiz içerikli sorunsuz bir mama oldugu icin bozita alıcam şimdi ona alışır mı direk 10kg alayım mı ne öneririsinsz bu konuda kıyamıyorum daha almadım ama hasta olursa oturur ağlarım

Bozita çok güzel bir mama bunun yanı sıra
Optimeal
Advence
Exclusion
Nutri Feline
Nature's Variety
Hills
Pro plan da deneyebilirsiniz.

sitedizayn

direk alışır mı yani bilmek zor ama sonuçta yavru kedi bir şekilde yiyecektir, bütçeniz uygunsa acana çeşitlerine de bakın biraz pahalıdır.
ama hangi mamayı alırsanız alın en küçük paket neyse onu alın, yavru bir kedi için yese bile 10 kg mama çok fazla.
acana fiyatı yüksek gelirse proplan bakabilirsiniz.

Scflzf

Önce küçük kilo almanızı öneririm. Benim yavrular birçok markayı zorla yediler Royal canın aldım ilk günden itibaren çok iştahlı yiyorlar.

Ceylinnn6

Benimde 3 aylık yavru kedim var Royal caninden fitmin purity'e geçtim(royal canin ve fitmin purity mamayı karıştırarak veriyorum). Yeni mamaya geçeli birkaç gün oluyor ve Kedim severek yiyor. Bozita mamayı bende almayı düşünüyordum fakat bozita kitten mamanın içeriği değiştiği için vazgeçtim. Fitmin purity kitten mamanın içeriği temiz ve%86 taze et içeriyor

Pnrdogan

Hills oneririm