Kedi Nasıl Kilo Alır

Prensesmincir

Selam arkadaşlar,teyzem bir çocuk sahiplendi 3 yaşında,hiçbir sağlık sorunu yok ancak yapısı gereği cılız bir çocuk ne yapsak kilo aldırabiliriz enerjisi yerine gelir? çok pahalı olmayan kalorili mama tavsiyeniz var mı?

7 CEVAP

sitedizayn

çok pahalı olmayan bonacibo tavsiye edebilirim kediler çok iştahlı yiyiyor.
temiz@mama@com fabrikadan satış sitesi, taze olarak alabilirsiniz.
bütçenizi bilmiyorum onun için bu yerli markayı yazdım.

Prensesmincir

Çok teşekkür ediyorum dediğiniz markayı gördüm fiyatı da gayet makul pek içerik bilgim yok tavsiye ediyorsanız ona geçelim 😊❤️🌹

sitedizayn

tavsiye ediyorum çünkü normalde bunun gibi mamalar çok daha pahalıya satılıyor ama bu firma fabrikadan satış yaptığı için daha uyguna geliyor. bir çok ithal mamadan daha iyi olduğunu söyleyebilirim.

Veranifer

Yavru kedi mamaları daha kalorili verebilirsiniz.

Pnrdogan

Hills mama kilo aldırır
Balık yağı alabilirsiniz
Bir süre her gün yas mama verilebilir
Tavuk ciğer haşlayıp verebilirsiniz

Snzlc

Bonacibo mide sorunları yaratıyor en azından benim kedimde olan oydu. Pro plan yavru kedi maması alabilirsiniz ve sık sık yaş mama verirseniz kilo alır.

sitedizayn

bonacibo mide sorunları yaratırmı bilemem ama her mama her kediye iyi gelmiyor, mesela nd iyi bir markadır ve kedilerime almıştım ama tüy sorunu oldu bu nd bütün kedilerde tüy sorunu yapacak demek olmuyor.
brit care kedilerimin tüylerine çok iyi gelmişti ama sindirim sistemlerine iyi gelmedi böyle şeyler olabiliyor, sorun olduğu zamanda bende mama değiştiriyorum, son 10 gündür proplan kullanıyorum şimdilik sorun yok ama en az bir ay kullanmak lazım.