İyi Bir Yaveu Kedi Maması?

Veranifer

Petshoplardan ya da vetlerden açıktan satılan iyi bir yavru kedi maması arıyorum.
Felicia properformance fln dendi. Başka çok ucuz çok da pahalı olmayan markalar nedir?

3 CEVAP

sitedizayn

açık mama alacağınıza temiz@mama@com dan bonacibo alın, taze ve kaliteli ürün almış olursunuz, felicia zaten o fabrikada fason olarak yapılıyor.

Pnrdogan

Acik mama asla almayın bayat bozuk olursa kendinizin sağlığı bozulursa zor düzelir.

Veranifer

sokaktakiler için aldım malesef küçükler çok pahalı kapalılar içeriği kötü bir şey de almak istemiyorum. Bir petshoptan felicia kitten aldım yarım kiloluk paketlerle poşetlenmiş 5-6 gündür veriyorum bir sıkıntı göremedim üstüne yaş mama da koyuyorum. Kedilerden biri yavrulamış mamayı düşüremem malesef petshopdan değilde vetden mi açıktan alsam acaba? Vetleri dolaşmadım ama petshopdan daha sık mama alınıyordur diye ordan aldım.