Kızım Bana Aşık Olabilir Mi?

yaxam16

Yani şimdi kuruntu, saçma diyebilirsiniz ama iyi dinleyin.

Bu dişi kedim sokakta beslediğim diğer kedilerden. Ben dışarıda otururken ve o yanımda iken onu seviyorum, başını gıdığını falan seviyorum ama hiç sabit durmuyor. Yani hafiften gidiyor, sanki peşinden severek gelmemi istiyor. Eğer sevmeyi kesersem geri gelip, tekrarlıyor. Ve sürekli bana arkasını dönüyor. Her neyse sonra yemek yerken dişi kedi gelirse, yemeğini bile bırakıyor, kaşla göz arası onu kovalıyor geri geliyor. Daha sonra karşı apartmanın ikinci katının dış kısmına çıkıyor, ama nedense inemiyor. Birkaç kez indi, ki diğer kediler de çıkar inerler. Ama sanki inmek istemiyor. Beni görünce bağırıyor, sesleniyor. Apartmana giriyorum, merdiven dayayıp iç camı açıp öyle çıkarıyorum. İnince de sürtünüyor. Böyle onlarca kez indirdim, bazen indirmiyorum başka kedileri falan sevince çok bağırıyor. Ayrıca o yere başka kedi çıkarsa, dişi erkek fark etmeksizin onları kovuyor, tek kendi kalacak orada. Daha sonra bu doğum yaptı ama yavrularını ağzıyla bizim apartmana getiriyordu, önünü kestim ağzından aldım bir şey demiyor. Arkadaşım ile yavrularını sevmek için yanına gidince de arkadaşımı neredeyse dövecek gibi hareket yapıyor, ama bana ses bile çıkarmıyor. Yavrulara ellememe rağmen, ki 2 haftalık bir şeyler zaten. Ayrıca bana bakarken hep masum gibi, gözleri dolu gibi, bir şey diyecek gibi bakıyor.

4 CEVAP

aslihan_e

Benim rahmetli kedim de önce başını okşamazsak asla mamayı yemezdi.

aslihan_e

Normal bir kedi sahip arasındaki sevgi bu, kediniz gayet normal bir kedi gibi sahibine sevgi ve bağlılık gösteriyor.

sitedizayn

kediniz sizi seviyor ve güveniyor bu açıdan davranışları normal, daha önce böyle şeylerle karşılaşmadıysanız size tuhaf gelebilir. sadece bir örnek vereyim kedim mama yerken yanından ayrılsam mamayı bırakır peşimden gelir :)

Berra88

Evet bunlar sizi sevdiğini gösteriyor zaten