Kedimin Dışkısında Yine Kan Gördüm

mincir3

çarşamba günü kedim kanlı dışkı yapmıştı, çarşambadan bugüne kadar kabız gibi yapıyordu bugün yine kanlı yaptı ama kabız gibi değil gayet normal kıvamda ve büyüklükte. yemesi içmesi normal oyun oynuyor niye kan geldi anlamıyorum. veterinere götürmeli miyim yoksa arada bir olan normal bir şey mi? cevabınıza muhtacım 🙏

5 CEVAP

sitedizayn

bir kaç gün izlemekte fayda var, devam ederse veterinere gidersiniz. hangi mamayı kullanıyorsunuz ? kediniz yeterince su içiyor mu ?

mincir3

@sitedizayn pro performance ulti premium kuzu ve pirinçli yavru mamasını kullanıyorum. evet su içiyor ama yeterli mi bilmiyorum. ben 5 mllik şırıngayla günde en az 3-4 kez su veriyorum, veterineri kabızlıktandır dedi omega 3 şurubu önerdi ama hangisini kullanmalıyım bilmiyorum iyi bir tane biliyorsanız varsa yazar mısınız, teşekkür ederim.

sitedizayn

pro performance içerik olarak bonaciboya benziyor fiyatı nasıldır bilmem ama aynı ayarda mama kullanmak isterseniz temiz@mama@com buraya bakın fabrikadan satış olduğu için hem ucuz oluyor hemde taze.
mama işi bütçe ilede ilgili bütçenize uyarsa bir üst segment olarak proplan olabilir.
ayrıca evde kendiniz yaş mamada yapabilirsiniz hem su ihtiyacını karşılar hemde daha sağlıklı.

mincir3

@sitedizayn proplan almak istiyorum ama pek güvenilir satıcı bulamadım, bildiğiniz varsa ve yazarsın minnettar olurum, teşekkürlerr 💞

sitedizayn

petlebi iyidir :) ayrıca mesajlara bakın
https://www.petlebi.com/pro-plan/kedi-mamasi