Sürgülü Bir Camı Nasıl Sineklik Takarım?

CrisYana

  1. katta yaşıyorum ve balkonumda sürgülü bir cam var bu camı nası sineklik ile kaplarım veya kedimin atlayamıyacagı şekilde file ile kapatırım?

5 CEVAP

Berra88

File sürgülü cama olur mu bilemedim. Sürgülü sineklikler falan var belki çerçevenin içinden ya da önünden yapılabilir bir sineklik firmasına danışsanız daha iyi bir fikir edinebilirsiniz

suzik

Sürgülü kapı için akordiyon sineklik var ama güvenilir değil çünkü tül gibi olduğu için kediniz çok rahat alttan kaldırabilir. Benim de balkonumda sürgülü kapı var sineklikçiye özellikle akordiyon istemediğimi belirttim, kedi tülü diye kedilere özel tasarlanmış yırtılmayan bir sineklikten sürgülü sineklik yaptı. Balkonun sürgülü kapısı hep açık ve sanki cama takılmış sineklik gibi sineklik var balkona çıkacağımız zaman o sinekliği de kapı gibi ileri geri hareket ettirerek açıyoruz.

ventricosa

Benim evimin balkonu da sürgülü cam balkon sürgülü platform file yaptırdım bütün camlara çok maliyetli olabilir ben sadece en çok açtığım baştan 2 sondan 1 cama yaptırdım. File de sürgülü akordiyon gibi yapan yerlere danışın size gösterirler

ventricosa

@suzik alt kısmı platform oluyor

ventricosa

File demişim, sineklik olacak düzelteyim