Yeni Shiba Inu Yavrum, Çok Mu Küçük?

baranossa

Bugün Barselona'dan aldığım shiba inu dişi yavrum evde ilk gecesini geçiriyor, 27 Şubat doğumlu yani neredeyse 6 ay olacak ama bana biraz çelimsiz küçük geldi, yarından itibaren acanaya geçireceğim, bir de somon yağı içirmeye başlıyorum, sizce küçük ve ve sizce gerçek shiba mı? ( sözleşme ve pasaportu var aşıları tam) bana yanakları daha küçük ve biraz uzun bacak ama ince vücut gelince sizlere sormak istedim, sevgiler.

1 CEVAP

aslihan_e

Umarım Barselona'dasınızdır ve ülkeye getirmemişsinizdir. Sokaktaki güzelim köpeklerin gidecek hiçbir yeri yok, toprağa, çöpe gidecekler. Bu ülkeye asla dışarıdan köpek girmemeli artık.