Kizginliga Girdigini Bildigim Erkek Kedim Ciftlesmiyor

Seym

Dort gundur evdeler ilk iki gun disi kedi yanina yaklastirmiyordu. Kedim ustune atliyor ve birlesmeye calistigi icin disi kediden dayak yiyordu. Simdi de disi kedi ilimli oldugu halde erkek kedim tembel tembel yatiyor sanki yorulmus gibi. Ciftlesme oldugunu sanmiyorum disi kedilere has zevkten surtunme hareketini yapmadi cunku istemedigi donemlerde. Erkek kedim icin ne yapabilirim bu durumu daha once yasayan olduysa yardimci olursa cok sevinirim.

2 CEVAP

Derdedermanim

kendi hallerine bırakın gece çifleşme olduysa dişi kabul etmeyebilir erkek kedi çok dayak yediyse ağırdan alabilir.

Derdedermanim

Ayrıca o sürtünme yuvarlanmanın sebebi çok farklı.