3.5 Aylik Kopegim Yaprak Yemesi

ali2424

Merhaba

3.5 aylik golden retriever yavru kopek yaprak yemege calisiyorum. Gordugumde agzindan aliyorum ama yememesi icin ne yapabilirim

Tesekkurler

2 CEVAP

sitedizayn

kedi ve köpekler zaman zaman yeşillik yerler bir sakıncası yok ama bu yeşillik yerlere düşmüş yapraklar olmamalı, evde bazen bir tutam ıspanak, marul gibi şeyler verebilirsiniz sindirim sistemi içinde faydalıdır, yerlere dökülmüş yapraklardan vs. uzak tutmaya çalışın.

MelisRose

Merhaba,

Yaşı daha çok küçük meraklı ve oyuncu olduğu için yapıyordur. o anlarda hayır diyerek bölgeden uzaklaştırın yada oyuncaklarla ilgilisini dağıtın. bu konu ile de hayır komutunu öğrenmiş olur.