Sizce Bu Mantar Mı

Kaşımaktan oldu diye düşünüyordum fakar sizce bu mantar mı?

3 CEVAP

edakaramel

evet maalesefki mantar acilen veterinere götürün.

esssmmmaaa

Kesin mantar olacak diye bir sey yok. Egzama vs de olabilir ama hekiminiz bir wood lambasiyla muayene edip teshis koysa daha saglikli bir yol izlemis olursunuz. Mantar cok hizli yayilan bir hastalik cunku. Eger mantar teshisi konulduysa update yapar misiniz? Yapmaniz gereken seyleri vs elimden geldigince anlatmaya calisirim

Kulak uyuzu da mantara eşlik edebiliyor veteriner hekime götürüp muayene ettirmenizi öneririm