Lütfen Yardım Edin Uygun Mama Bulamıyorum

yukitoki

Piyasadaki neredeyse bütün mamaları denedim kedim kısır 3 yaşında biritish shorthair ama hangi mamayı denediysem kedime gelmedi en son proplan kullandım aşırı tüy dökümü ve iştahsızlık oldu çok pahalı olmayan ama içeriği de temiz güvenilir olan mama önerir misiniz öğrenciyim acana orijen vs almam imkansız

13 CEVAP

sitedizayn

bonacibo denediniz mi ? kuzulu olanı tavsiye ederim.
temiz@mama@com

sitedizayn

tahılsız mamalar haricinde içinde mısır olmayanı bulmak zor heralde, tahılsız mamalarda zaten bir kaç belirli marka.

Optimeal kullanıyoruz
Optimeal
Exclusion
Nutri Feline
Bozita
Nature's Variety
Advence de deneyebilirsiniz.

yukitoki

@sitedizayn mısır var içeriğinde diye denemek istemedim

sitedizayn

şimdi aklıma geldi mystic var ben bir ara denemiştim kedilerim pek yememişti bende tekrar almadım, içeriği fena değildir tahıl olarak pirinç kullanıyorlar. ben içerik olarak beğenmiştim ama kedilerim mamayı beğenmedi :)

yukitoki

kedim hills sevmiyor hills aldığım zaman mama kabına yaklaşmıyor hiç mystic mama hakkında da çok fazla şikayet okudum korkumdan alamıyorum nd mama da çok pahalılaşmış galiba feliciayı deneyeceğim sizce felicia nasıl?

sitedizayn

felicia alacağınıza bonacibo alın çünkü aynı fabrikadan çıkıyorlar, içerikleri nerdeyse aynı, bonacibo fabrikanın kendi markası, felicia başka bir firmanın markası aynı yerde fason olarak üretiliyor. örnek olarak felicia kuzulu ile bonacibo kuzulu içeriklerine bakın daha iyi anlarsınız.

SevimliCadi

Sanabelle, Bozita veya Brit Care'e bakabilirsiniz.

elif_f

*********nınkilere bakın. Öğrenci olduğunuz için bir şey diyemiyorum elbette ama biliyorsunuz ki mamadan kısınca canından ve vet masrafından vuruyor bu sefer de. En azından *********'ya bakın.
Piyasadaki kaliteli pahalı olanlar dışındakileri insnın sokağa alınca içim sızlıyor. Bonacibo deneyin bir, inş yer. Hem uygun hem içeriği iyi.
Başka fiyatı uygun olan iyi mama bilmiyorum çünkü bence yok.

elif_f

Bonacibo'nun sitesini yazmıştım banlamış bir önceki yorumda. Üreten onlar. Onlarda daha uygun ve ^taze^

sitedizayn

bonacibonun sitesi temiz@mama@com böyle yazınca banlanmıyor :)

Berra88

Hills'in manalarına baktınız mı protein oranı orijene kıyasla daha düşük ama içeriği diğerlerine nazaran temizdir

Sanabelle de denedik ama dönüşümlü olarak
Hills ve Optimeal kullanıyoruz
Hills de Optimeal de deneyebilirsiniz.