Kedi Tuyu Dokulmemesi İcin Oneriler

Yesimdurdu

arkadaslar merhaba,
benim 5 yasinda ve 4 yasinda bebekliginden beri benimle birlikte olan cocuklarim icin bu konuyu actim. bi kedim de biraz tuy dokulmesi fazla anestezi yaptirmak istemedigim icin tiras ettirmek istemiyorum. tavsiyeleriniz var mi herhangi bi saglik problemi yok tamamen genetik bi dokulme var. onerebileceginiz tuy sagligini duzenleyen bir damla var ise beni cok mutlu edersiniz. tesekkurler

2 CEVAP

sitedizayn

kedinizi traş ettirmeyin zaten, damla bilmiyorum da ben biyotin çünkü tableti kullanıyorum. ürün adı biodermcat markası bio petactive.
iki kedimede veriyorum biri kendi isteği ile yiyiyor diğerininde kuru mama kabına ikiye kırıp koyuyorum.

Berra88

Plus b vitamini var damla şeklinde istersen suyuna katın ister ağzına damlalıkla sıkın. Ben de Cat joy markasının aldım yeni işe yarıyor diyenler var başka marka da bakabilirsiniz