Acil Yardım Uçaga Kedimi Sahıssız Bindirilebilir Mi

Lubbetlayn

Acil arkadaslar istanbuldan Siirt e kedimi getirmek istiyorum fakat tek uçaga alırlar mı bilgisi olan var mı parasını verip sahıssız uçaga alırlar mı kedimi getirebilir miyim lütfen yardımmmmmm😭

6 CEVAP

Sezgek

Kargo kısmında gitmesine izin verirler ama bu da ne kadar güvenli olur bilemeyeceğim kargo kısmında gitmesi demek uçağa bavullarla birlikte check in den önce alınması havalandırması optimal olmayan bir yerde yolculuk ve sonrasında da kötü şartlar da size teslim edilmesi demek yaşayacağı stresi söylemiyorum bile açıkçası ben kargoya vermezdim kedimi

ssedef28

merhaba istanbuldan siirte yolculuk yapan insanlarla iletişime geçin bir uygulama vardı ismini hatırlayamadım şu an, istanbuldan siirte gidenlerle belli bir ücret karşılığında arabayla siz de yolculuk yapabiliyordunuz konuşup kedinizi kabul ederlerse o şekilde yapabilirsiniz

ssedef28

uygulamanın ismi bla bla car

Miyoshka

@Lubbetlayn instagramda kedi sahiplendirme,kedi köpeklere bakım,tedavi amaçlı hareket eden sayfalar var.Onlardan durumu anlatıp yardım isteyebilirsiniz şöyle ki onların Türkiye'nin her yerinden takipçileri var sayfalarında "evine gidecek bir kedi var İstanbul-Siirt uçuşu olan var mı" diye soruyorlar,varsa bu rotada uçacak olan birisi gönüllü oluyor.Saat,havaalanına ulaştırma,bilet vb işlemlerini siz yapıyorsunuz,gönüllüye teslim ediyorsunuz o gönüllü sadece eşlik ediyor diğer havaalanında teslim alıyorsunuz.O sayfanın size yapacağı yardım sayfasında paylaşmak gerisi sizin organizasyonunuza kalıyor.Sadece İstanbul'a özel sayfalar var kedi istanbul yazın çıkacaktır,biraz paylaşımlarını ilanlarını inceleyip güveneceğiniz bir sayfadan yardım alabilirsiniz neticede bir kediciğin evine ulaşması söz konusu,yardımcı olurlar zannederim.

Lubbetlayn

Aradık sorduk kişi olmadan yapmıyorlarmış tek basına almıyorlarmış uçaga insallah Baska yolu bulurum yada nasıl bir yol izlemeliyim fikiri olanlar yorumlarsa sevinirim

Lubbetlayn

Ben instagram kullanmıyorum Baska bildiginiz sayfalar varsa bilgilendirin arkadaslar oaraya bakacağım bide bla bla vrsramıs oraya bakayım insallah bulurum 🤲 yorum yapan herkeze teşekkür ederim