Kedimin Bogazinda Gezen Kahverengi Böcek Gördüm.

Bambim34

Kedimin boğazında kahverengi böcek gördüm taramıştım bbirsey çıkmadı 15 gün geçti tekrar gördüm, kedi piresi olduğundan şüphelendim,petshoptan advantege Multi damla verdi damlattin çözüm olur mu ?

2 CEVAP

ventricosa

Düzenli olarak iç dış parazit yaptırıyor musunuz? Petshoptan almanızı tavsiye etmem petshoptaki kişiler bu konuda çok bilgi sahibi değil, veterinerden alın

cemremio

Normalde sorununuzu çözmesi gerekir ama umarım petshopun ürünleri sahte değildir, veteriner harici pek almamak gerekiyor, güvendiginiz bir yer ise o ayrı