Erkek Kisir Kedide İdrara Cikamama

Iyi gunler kedim 4 yasinda erkek kisir kedi 4 5 gundur gozume idrara cikamama sorunu carpiyo bugun veterinere goturduk idrarla alakali cok birsey soylenmedi ama bagirsak ve solunumla alakali sorunlar cikti rontgenden ben pek birsey anlayamadim anlayan varsa bana bir yorumda bulunabilir mi?Kedime üriter sistemiyle alakali yas mama ve sivi odul mamasi verdi onları kullanmadan idrara çıkti ama hala aklimda soru isaretleri var

1 CEVAP

sitedizayn

benimde 4 yaşımda erkek kedimde de idrar problemi olmuştu veterinere götürdüm bir kaç ilaç ve üriner sistemle ilgili kuru mama vermişti iyileşti.
bağırsak solunum ne alaka banada tuhaf geldi. yaş mama ve ödül mamasıda tuhaf.
belki de başka bir veterinerin görmesi gerekebilir.