Nutri Feline Mama

yukitoki

Arkadaşlar Nutri Feline markasının yaş mamalarını kullanıyorum çok memnunum ama kuru maması hakkında pek bilgim yok deneyen veya fikri olan var ise paylaşabilir mi sizce içeriği nasıl güvenilir mi pek yorum göremedim internette?

2 CEVAP

İçeriği temiz bir mama kedimi kısırlaştırdıktan sonra büyük bir heves ile almıştım hem fiyatı uygun hemde içeriği temiz olduğu için internette pek yorumda bulamamıştım ama yine de aldım sonuç olarak kedim beğenip yemedi
10-15 saat aç kaldı ama yinede yemedi
Diğer soru başlığınızı da gördüm biz şu an carnivet kullanıyoruz içeriği temiz fiyatı uygun ve yerli üretim bazı veterinerler satıyor eski maması ile karıştırıp ya de kediler proplan çok sever ve hayır diyemez genelde onla azar azar karıştırarak verebilirsiniz ama yemiyor diye tabağı hemen önünden almayın 15 saat vs bekleyin yoksa her mamayı önünden aldığınızda burun kıvıracak 😓
Benim kedimede kısırlaştırınca yeni mamaya alıştırmak beni çok zorlamıştı seçici olduğu için
Umarım işinize yarar

yukitoki

çok teşekkür ederimm benim kedim de seçici kesin yemez diye şuan vazgeçtim :D