Kedimin Beyaz Göz Zarı Gözüküyor Ve Kapanıyor

Suvi

Kedimin dünden beridir ikinci göz kapağı( beyaz) gözüküyor. Eskiden uykulu olduğu zamanlar yapardı şimdi gün boyu böyle arada düzelse de hemen bozuluyor.normal sağlığnda bir sıkıntı yok ama. Ne yapabilirim? Neyden olmuş olabilir?

2 CEVAP

aslihan_e

Öncelikle iç parazit ilacını ihmal ettiyseniz onu verin. 21 gün sonra tekrarlayın. Bağışıklığını yükseltmeye çalışın. Ya iç paraziti vardır, ya bir şekilde bağışıklığı zayıflamıştır ya da ufak çaplı viral enfeksiyon geçiriyordur veya bunların hepsi aynı anda olabilir. İki göz de bu durumda olmasaydı basit bir göz enfeksiyonu olmuş diyebilirdik.

ssedef28

merhaba kedilerin ateşi çıktığı zaman gözleri böyle oluyor diye biliyorum veterinere götürün bence