Kedim Zayıf Mı?

tekirkakus

benim tekir 1.5yaşında tatlı mı tatlı bir kızım var kısır kendisi. Kilosu 3.8kilo kendisi kücük bir kız ama ben sanki zayıfmış gbi hissediyorum içime dert oldu. her gün bir yaş mama veriyorum(felicia teneke,miamor,nutrifeline, acana) kuru maması n&d tropical selection yorumu olan varsa lütfen bekliyorum😭

1 CEVAP

sitedizayn

dişi kedi olarak ortalama bir ağırlıkta, görünümüde önemli tabi vücut uzunluğu fazla ise belki size zayıf görünüyor olabilir. sarman erkek kedim 7 kg civarında ama uzun olduğu için kilolu görünmüyor, smokin erkek kedim 5 kg ve boyu ile orantılı.
dişi tekir kedininde 4 kg civarında olması normal, fotoğraf yükleseydiniz daha iyi anlaşılırdı.