Kedim 3 Gündür Gelmiyor

dsasdasda

Kedim 3 gündür gelmiyor dışarıda her yeri aradım gelirim acaba endişeliyim

3 CEVAP

sunnyv

Daha önceki sorularınızda geçmişte de kaçtığını görüyorum. Daha geçen ay da camdan düştüğünü yazmışsınız. Şimdiye kadar şansına başına büyük bir şey gelmemiş ancak bu kez gelmiş olabilir ve bu kedinin değil önlem almayan sahibinin suçu. Bir değil iki değil gerçekten bu kadar sorumsuz olup nasıl endişeliyim diyorsunuz?

Başına bir şey gelmiş olmasın

sitedizayn

kediniz evden mi kaçtı ? bir hafta sonra ortaya çıkanda olabiliyor hiç belli olmaz.