Kedim Çift Cinsiyetli Mi?

Acemi_anne

Dişi kedilerde böyle bir şeye hiç denk gelmedim. Kedim bir dişi kediye göre iri kafa yapısı ve vücut yapısı olarak. Memeleri de belirgin o yüzden dişi olduğunu düşünüyordum. Diğer dişi kedilerde böyle bir durum görmeyince merak ettim.

2 CEVAP

carmensmom

Kedin dişi, vücutsal olarak ise, dişi kedilerin bir çoğu erken kedilere göre daha küçük ve kısa kemikli olsalar da, gen aktarımı sebebiyle kemik yapısı büyük olan dişi kedilere de rastlanır. Bu çok normal. İkilemde kalmayin, kediniz dişi 🤗

sitedizayn

kediniz dişi ama bazı dişi kedilerde erkekler gibi iri yapılı olabiliyor, bütün dişi yada erkek kediler aynı boyutlarda olacak diye bir şey yok.