Kedimle Uçak Yolculuğu

burlo

istanbuldan kuşadasına tatile gideceğim 1aylık. kedimi de yanıma almak istiyorum. daha önce kedimle yolculuk yapmadım. yaklaşık 5saat sürüyor havaalanına gitmek ordan eve geçmek vs. evcil hayvanıyla uçak tecrübesi ya da bilgisi olan var mı? yolculuk boyunca ne yapmam gerek kedimi rahat ettirmem için ve ücretleri ne kadar ? ya da kedimi evde mi bırakmalıyım annem ve ablamla?

3 CEVAP

aleyn

bakabilecek birileri varsa kesinlikle kedinin düzenini bozmayın, çok stres olıyorlar yeni düzene alışmak derken geri dönmek vs.. daha sıkıntılı..

Mariana

Eğer evde bakabilecek birileri varsa hiç kedinizi sıkıntıya sokmayın hem sizin için hem kedi için o kadar yorucu ve sıkıntılı oluyor ki :(

burlo

mart ayında da 3hafta ayrı kalmıştık. ağlamıstı 2gün boyunca ve yemek yememisti su dahi içmemis. ben de çok özlüyorum:( ama annem ve ablamın çok iyi bakacaklarına eminim. birkaç yazı okudum sizinle aynı görüste götürmemem daha doğru sanırım:( fotoğraf ve videolarıyla yetineceğim..