Ben 16 Yasindayim Ama Bana Yavru Kopek Verirler Mi İstanbulda Oturuyorum

Sitenin arka tarafinda arsada kopek klubem var

5 CEVAP

hulyaaslan

Bulunduğunuz ilçedeki hayvan barınaklarının şartlarına bakabilirsiniz. Barınaklarda yavru köpek bulmanız da kolaydır. Örneğin Ümraniye'deki barınak 16 yaşını doldurmuş kişilere sahiplendirme yapıyor. Başka ilçedeki barınakların şartlarına internet sitelerinden ya da telefonla arayarak ulaşabilirsiniz.

Derdedermanim

Veiyorlarsada almayın daha köpek bakabilecek mesuliyeti taşıdığınıza inanan bir veliniz size izin verip yardım edicek ise onunla beraber gidebilirsiniz.

Muzeyyennb

Bakabileceğine inanıyormusun? ilk önce bunu sormalisin kendine. 1 veya 2 ay hevesin geçtikten sonra atacaksan sokağa hiç alma lütfen. Öyle kolay değil sahiplenmek. Bunu düşün öyle karar ver.

deniz_berkan

barınak yöneticisine baglı bir durum, ama genellikle ebeveyn olmadan vermiyorlar sizin yaşınızdaki gençlere. isterseniz yedikule hayvan barınagına gidebilirsiniz

ben bitane yavru rotwellir buldum yanlış yazdım ama neyse onu besliyorum çok korkak nasıl orkusunu yenebbilirim