Yolculuk İçin Antistres Damla

sevila

Petlabs antistres vb damlaları toplu taşımalarda çok stres yapan sürekli miyavlayan kedi için kullanmayı düşünüyorum. İnanılmaz stres yapıyor boxta sürekli bağırıyor bu yüzden tedavi için götüremiyorum. Bu tarz damlaları kullanan var mı? Etkili mi veya bi zararı dokunur mu?

4 CEVAP

sitedizayn

vet's plus tablet şeklinde var, petlebinin kendi markası arayıp bilgide alabilirsiniz
https://www.petlebi.com/kedi-urunleri/vet-s-plus-calming-kedi-ve-kopekler-icin-sakinlestirici-cignenebilir-tablet-60-li.html

sevila

@sitedizayn teşekkürler

Ruveyda13

Kedimle 2 ayda bir uçak yolculukları yapıyoruz ve iki hafta önce 15 saatlik araba yolculuğu yaptık ben veterinerlerde kullanılan o ilaçlardan almak istemedim yan etkileri çok olur diye uyuşukluk yapıyormuş kıyamadım. ********* dan meta pet pembe damlalıklı stres giderici damlayı kullanıyorum. Yolculuktan 2 saat önce kilosuna göre damlayı biraz yaş mama ile veriyorum normalde çok bağıran kedim bi süre sonra sakince uyuyarak rahat yolculuk yapıyor. Tamamen bitkisel içerik olduğu için onu kullanıyorum bi bakın isterseniz

sevila

@Ruveyda13 evet bende bitkisel olsun istiyordum alçin pet sakinleştirici sipariş verdim şuan gelmesini bekliyorum yaş mamasına değilde direkt şırıngayla ağzına sıkmayı düşünüyorum