Royal Canın 1 Yaş Mama Tavsiyesi?

Cansuaslan22

Merhaba kedim daha önceden pembe paketli royalin yavru kedi mamasını kullanıyordu şimdi 1 yaşına giricek hangi mamasını almalıyım? Kısır değil ama bir kaç aya düşünüyorum kısırlaştırmayı çünkü daha kızgınlığa girmedi bir problem çıkarmadı bana

1 CEVAP

sitedizayn

royal caninle devam etmek istiyorsanız kedinizin durumuna göre seçebilirsiniz, zaten hepsinde protein kaynağı kurutulmuş kümes hayvanları proteini.
örneğin kediniz hassas sindirim sistemine sahipse sensible alabilirsiniz veya tüy dökümü için düşünürseniz hair skin alabilirsiniz.