Anal Kese İltahabı Kendiliginden Geçer Mi? Veteriner Kaka Yapsın Geçer Dedi Ama Telaşlandım

aybkee_23

Kedim kabız oldugu icin veterinere gittim anal kesede iltahap var dedi sıktı sıvı geldi ilaç vs yazmadı kaka yaparsa geçer koku olur sadece dedi ama hekim yoktu yanında calısan biri vardı ondan emin olamadım bir ilaç vs gerekir mi kendiliginden geçer mi ? Ne yapmalıyım

1 CEVAP

aslihan_e

Doğru söylüyor, kabızlık ya da ishal durumunda çıkamadığı için öyle koku yapabiliyor, kendi kendisine geçebiliyor.